Jdi na obsah Jdi na menu
 


návštěvní kniha

3. 2. 2008
Ahoj lidičky do nového roku všem jen to nej a hlavně radost zdraví a budte k sobě hodní!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Akanuke postoj

(Ester, 11. 7. 2008 18:06)

Čauves, prohlížím tvoje stránky a jako vždycky je na internetu asi milion lidí, protože to trvá věčnost. Je vidět, že si zkušená vystavovatelka, ta poslední fotka v postoji Akanuke je bomba!!!! Jsem zvědavá k nám do Bolky na výstavu, budu držet palce. Škoda, že akity jdou na řadu až poslední jestli bude vedro tak to bude hrozný čekání. Teď mi nějak nefunguje ICQ stará verze už vypršela a ta nová nám nejde nainstalovat, nějak to zlobí - jinak bych tam byla zase do 1h do rána. Tak v neděli.

Ahojky rodinko,

(Alena. Láďa, 1. 7. 2008 19:06)

moc Vás všechny zdravíme včetně pejsků a co se týká toho Polska, tak to by bylo bezvadný. Jenom doufám, že nám snad do té doby dorazí nové auto( podmínka Láďi, aby do Polska jel) a mohli bychom vyrazit. Zjistím bližší informace a termíny a dám vědět. Na té výstavě to s Váma bylo fajn. Evčo, mějte se pěkně a těšíme se, až se zase uvidíme.

Foto

(Eva, 22. 6. 2008 14:54)

Ahoj Lidičky mrkněte na stránky adresa je uvedena u komentáře od Janiny jsou tam přenádherné fotky z výstavy.Pavlíku klobouk dolů moc se ti to povedlo vše nafotit.

Ahoj

(Eva, 22. 6. 2008 14:39)

Ahoj Jani a Feiko děkuji ti.Gratulace je ovšem na místě i u tebe včera jste se obě vyznamenali.Velice dobře vím jak chutná první úspěch na takové výstavě.Oslavte to pořádně a se vším všudy tak jako oslavujeme i mi každou výstavu.Za podporu mi neděkuj beru to jako samozřejmost a mám radost z každého vítězství i když právě není naše.Budeme v MB 20.7 na národní výstavě a velice ráda tebe Feiko i Pavla uvidím a popovídáme si.Můžeš Gratulovat i Ester které včerejší den a noc přinesla 10 krásných maličkých akitáčků pusinky na ňufinky všem Eva.

Klubová výstava MB

(Jana+ Feiko, 22. 6. 2008 6:53)

Ahoj, blahopřeju ke včerejšímu úspěchu Zeka a hlavně moc díky za včerejší podporu a všechny rady. Jste moc fajn celá rodina ;-) Těším se, že se zase brzy někde uvidíme. Tady jsou včerejší fotky: http://fajka.rajce.idnes.cz/Vystava_klubovka_0608/

klubovka

(Eva, 6. 6. 2008 9:15)

Včera mi konečně dorazily rodokmeny z plemenné knihy pozdrželo se to díky nemoci p.Pečené budeme jí přát brzké uzdravení.Hned za tepla jsme jeden z rodokmenů dovezli do Čermné nad Orlicí vzali jsme sebou kaštánka aby se pozdravila se sestřičkou.Byli obě super a na příští klubovce už budou šlapat spolu.

Ahoj

(Hagískovi, 5. 6. 2008 20:11)

Zdravíme nejvytrvalejší účastnici nočního posezení =D Díky za vzkaz v naší knize... ;-) Taky vůbec nestíháme, takže víme, o čem hovoříš. Určitě se uvidíme na klubovce, zatím čus a pozdravuj celou rodinu, Kaštánka, Doshinku a Zekouše ;-)

děkujeme

(Eva, 18. 5. 2008 10:04)

Děkujeme za přání je to od Vás velice milé.Taktéž dovolte mi Vám přát jen to nejlepší na cestě životem.

ach jo

(lida + puntíci, 6. 5. 2008 10:12)

taky bych se mohla představit ať víte kdo Vám, to psal. www.royalstuart.wbs.cz

Pozdrav

(lida + puntíci, 6. 5. 2008 10:11)

Zdravíme japonské sumisty a přejeme mnoho štěstí na výstavách, v chovu a štěndům aby je pánečci moc nezlobili.

mrkvička

(Andrea, 22. 4. 2008 9:32)

Jsem úplně zapomněla napsat o mrkvičce:-)).. Akiko je asi napůl vegetariánka, zelenina do ní padá líp než do mojich holek:-) Chtěla bych se zeptat: pořád jí ušiska netrčí k nebi? Už by měly?

Aki

(Andrea, 8. 4. 2008 21:59)

Tak jsem to poslala do úschovny(kod by měli poslat), i každou zvlášť mailem..snad se konečně něco k Vám dostane:-)) Je to, jak kdybych posílala mamuta a ne pejsánka:-)

Aki

(Eva, 7. 4. 2008 17:58)

Ahoj stále nic nemáte icq,že by jsme si je poslali přez tento program?Nebo jestli chcete zanechte je na www.uschovna.cz a do imeilu mi pouze zašlete kod na vyzvednutí.

Aki

(Andrea, 7. 4. 2008 16:17)

Přeposílám je znova, asi se to někde zatoulalo. Snad mám správný mail: m.e.matejcovi@quick.cz. Kdyžtak ty fotky rozdělím do dvou mailů, kdyby to nepřišlo ani tentokrát.Hezký týden přeju:-))

Andrejce

(Eva, 7. 4. 2008 6:10)

Ahoj Ajo.Foto zatím nedorazilo,ale kdo si počká ten se dočká.Napiš jak jí chutná mrkvička.Pozdravuj ji kočičku mazlivou a celou rodinu.Díky za info jen co fotečky dorazí umístím je na web.

Marušce

(Eva, 7. 4. 2008 6:07)

Děkuji Vám za cenné informace.Jsem ráda že se fenečka tak pěkně začlenila do Vaší rodiny.Byla jsem na Vašich stránkách máte je moc hezky udělané.Koukala jsem na fotečky jsou super budu se těšit na setkání na výstavě v HK.

AKIKO

(Andrea, 6. 4. 2008 22:14)

Dobrý den, před chvílí jsem odeslala nějaké fotky Aki, doufám, že dojdou v pořádku. Je to naše nynynka heboučká:-))

Asaka

(Marie Smigová, 5. 4. 2008 20:48)

Dobrý večer, dojeli jsme domů s Asakou bez problému, v autě byla moc hodná, buď spinkala nebo jen tak ležela a koukala co se to s ní děje. S dcerou si hned padla do oka. Posilam odkaz na naše webovky www.asaka.wbs.cz Průběžně budu doplňovat aktuální fotečky.Hezký večer.

Odpověd

(Eva, 26. 3. 2008 20:35)

Dobrý večer Mílo.
Akita miluje sníh už od štěňátka její hustý kožíšek umožnuje v kotci s boudou přečkat i kruté mrazy.Náš pejsek Zek je toho dobrým příkladem.Nestoná a byl celou zimu venku.Na druhou stranu máme fenku Doshi doma v bytě je s námi od štěňátka a když jsme bydleli v bytovce tak to ani jinak nešlo.Nechtěli jsme jí dávat na zahradu přez noc.Nebyli s ní nikdy žádné problémy je velice čistotná.Potřeba Akity je stejná jako u jakékoli jiné rasy chtějí najíst,napít a býti milováni aby mohli milovat.Děkuji Vám za chválu našich miminek máme je rádi a je to na nich znát.Pokud budete chtít jakékoli informace napište. m.e.matejcovi@quick.cz

Dotaz

(Milana, 26. 3. 2008 19:42)

Dobrý den, chtěla byhc se zeptat kolik tak stojí štěňátko akita-inu? A mohou být dospělí jedinci celoročně venku nebo potřebují být doma? Ještě by mě zajímalo jestli jsou to pejsci do bytu nebo jestli můžou být na noc kotci. Mimochodem vaše štěňátka jsou moc roztomilá. Ráda bych si také nějaké pořídila, ale nemám dostatek zkušeností a nevím jestli bych byla schopná uspokojit všechny jejich potřeby. Předem děkuji za odpověď.