Jdi na obsah Jdi na menu
 


návštěvní kniha

3. 2. 2008
Ahoj lidičky do nového roku všem jen to nej a hlavně radost zdraví a budte k sobě hodní!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

(Eva, 19. 7. 2010 15:17)

Karolínko děkujeme za pochvalu moc nás to těší.Štěňátka jsou naše největší radost.Koukněte na facebook tam máme i aktuální fotečky dospěláků.

Štěňata

(Karolína, 18. 7. 2010 21:10)

Jenom jsem vám chtěla pochválit ta štěňata,protože jsou opravdu kouzelná..=)

miminka

(Hezká chvilka, 14. 3. 2010 8:24)

Všichni od Hezké chvilky vám přejí hodně zdraví a lásky, pohodlný gauč a teplou náruč hodných páníčků.

miminka

(Tamara, 14. 3. 2010 6:42)

Moc gratuluji k pěkným klučíkům, užívejte si jich co to jde, strašně to utíká.Přeji šťastnou ruku při výběru nových majitelů, ne vždy se to povede i když se člověk snaží.Pozdrav vám, podrbání pyšné mamince a miminkům, hodně pusinek.

štěňátka

(Leona, 10. 3. 2010 16:16)

Gratulejeme a přejeme jim do života jen to nejkrásnější a hlavně milující páníčky. Moooc se mi líbí, že jsou to samí kluci a ty z toho nebuď zklamaná, rozmazlovat můžeš i kluky.

re:

(Eva, 7. 3. 2010 17:35)

Děkujeme za gratulaci jsme štastní za každý okamžik,který s prcky můžeme strávit.Snažíme se si to užít naplno!Přejeme těm Vašim krasavcům ať dostanou ty nejhodnější páníky a brzy ať se stanou ozdobou výstavních kruhů.

Śtěňátka

(Renata a Radek (Byu-Ti-Sawa), 7. 3. 2010 17:17)

Posíláme velkou gratulaci, ať vám kluci pěkně rostou. Užívejte miminek, čas rychle běží, naši už půjdou za pár týdnů do nových domovů. Zdraví Renata a Radek Švubovi.

Ayako

(Eva, 1. 2. 2010 9:04)

Přemku velice Vám děkuji za to co jste mi napsal.Velice mě těší,že se má Ayako u Vás tak výborně.To že má pověst nebezpečnho psa při pokusu o přezplotové vniknutí k Vám mě jen těší.Taktéž jsem ráda že netekla krev,přece jen jsou to mistři v hlídání a nedovolí nikomu aby se k jejich rodině přiblížil nedovolenou cestou.Ochrana milované rodiny je na prvním místě.Žijte a užívejte si radosti,lásky a štěstí ve zdraví Děkuji Eva

Jak si žije Ayako

(Přemek, 31. 1. 2010 7:47)

Ayako v březnu oslaví tři roky a tak je namístě zhodnotit a tak.
Ajako žije na velké zahradě u rodiného domku a moc si to užívá, naučila se hlídat, což činí hlavně v noci. Když mě ze spánku probudí to její haůůůhafhaf vím, že jen tak z terasy upozorňuje noční zabloudilce ,,jsem tady tak si dávej bacha,, když, ale vyrazí k plotu a oznámí hafhafhafhaůůů tak se jdu podívat co se děje. Nejvíc se těší na vycházky s páníčkem, v současné době je tu cca metr sněhu a nikde nikdo jen zasněžený les a louky a tak jí pustím ať si zadovádí. Její hoby je chytání myší. Loni na jaře vyjdu před dům a Ayako tancuje a ukazuje mi ulovenou kunu, tak jsem jí pochválil a dostala odměnu, za tři dny další ulovená kuna, takže znova velká pochvala a odměně, bohužel kuna už vychytala a tak za týden to odnesl nepatrný zatoulaný kocour (ptal jsem se sousedů a nikomu kocour nechyběl). Je zima až praští a Ayako leží venku a ne a ne jí domluvit, aby zalezla do boudy, přesvěčování jsem už vzdal má svojí hlavu a i když jí dám příkaz, vydrží v boudě jen chvilku. Taky umí brečet, když jdu do hosůdky na pivo, sedne si k vrátkům a bulí, že jsem jí nevzal sebou, někdy jí to vydrží i na jedno pivo. Už kousla (jen lehce, bez krve) jednoho narušitele (nemá ke mě chodit přes plot) a tak má ve vsi pověst nebezpečného psa. Taky umí jíst sníh, dávat obounožný pac, čůrat do kopce a relaxovat. Snažím se, aby měla v misce vždy jídlo a jídlo střídám, granule, maso z konzervy, musím říct, že na 42kg živé váhy jí málo. Někdy jí koupím kost a to je pak ródeo, nejdřive jí pečlivě olíže, pak si jí veme mezi přední packy a okouše vše co je měké, pak dojde na kost, jak to dělá nevím ale z kosti za pár dní nezbyde nic. A na závěr malý bonmot, manželce s láskou říkám ,, co bych si bez vás počal, bez Ayaky a bez tebe,,
Zdraví Vás Přemek z Klučenic

Pozdrav

(Renata a Radek , 30. 1. 2010 20:32)

Ahoj všichni. Děkujeme za přáníčko, už jsme zvědaví jaká nadílka bude u Vás. Moc přejeme ať se štěňátka vydaří.
www.akity.cz

Pozdrav od Aiko !

( Hanáčkovi, 23. 3. 2009 19:01)

Ahoj rodinko, Bišinka je prostě boží štěně ! Je vidět, že to bude pěkný rošťáček , je to nádherný medvídek. Určitě bude tak úžasným rodinným miláčkem, a přitom i hlídačem nové rodiny , jako je její starší sestřička Ajko. Do okruhu 20 metrů ji neujde ani myš .Kdo nezná Akity, neví o co přichází. Zdravíme Vás z Čermné - pac a pusu - Aiko a my !

poděkování a pozdrav

(Wolfovi a akity "z Bambusového háje", 15. 3. 2009 20:27)

Děkujeme za pozdrav a gratulaci.
Vaši malé také přejeme vše jen to nej.
Wolfovi
www.akita-chov.estranky.cz

ahojky

(Eva AA+AI, 13. 3. 2009 0:33)

Díky za pozdravy a pochvalu stránek.Akitám vše nej aťje pátek nebo svátek.

,,AA zdraví AI ,,

(šebina, 12. 3. 2009 18:13)

Zdravíme všechny ,! ,pejskům pohlazení a pac, - pěkné stránky!! --http://www.americkaakita.estranky.cz/

pozdrav a poděkování

(Lenka a akity z Jasné, 3. 2. 2009 19:57)

Děkuji za krásný vzkaz na našich stránkách.
Také přeji lidské i psí smečce vše jen to nej a malé princezně ať dobře roste a dostane se do milující rodiny.
Lenka

aruma.ic.cz

(Alena, 2. 2. 2009 11:58)

Ahoj, ta fenečka je nádherná, mamča má být na co hrdá. Tak ať se vám podaří jí najít ty nejhodnější páníčky. Fotky ze zimních radovánek jsou super. Pozdravujeme celou rodinu. Mějte se moc fajn.

Ahojky

(Asaka a její smečka, 28. 1. 2009 6:30)

Moc krásné nové fotekčy malé princezničky. Ať se jí moc moc moc daří a najdete pro ni tu správnou rodinu :o)

pro miminko :-)

(Katka a Cherry , 27. 1. 2009 14:31)

Ahoj, přejeme malé holčičce ať se má moc dobře a hlavně ať najde moc hodnou rodinu a má se celý život co nejlépe. Těším se až se konečně zase uvidíme. Mějte se moc hezky a všechny pozdravuji. Pa

Mimčo

(Hagískovi, www.haguro.cz, 19. 1. 2009 17:01)

Ahoj, taktéž se připojujeme a blahopřejeme k holčičce. To víš, psí mámy jsou moderní - jedno dítko stačí :P Ale i tak přejeme jen to nejlepší, ať krásně roste a má hodné páníčky! Všechny vás moc pozdravujeme

Gratulace

(Renata, Radek, Bibó, Koto a Nobi, 15. 1. 2009 20:10)

Zdravíme Atemovce. Posíláme gratulaci k narození Vašeho jedináčka a přejeme Vaší krásce hodného páníčka. Naše bublinky už jsou pořádně veliké a tak je u nás naopak velmi rušno.
www.akity.cz